Liesivahdin jälleenmyyjät

Innohome-tuotteita on saatavana hyvin varustetuista sähköliikkeistä ja valikoiduista kodinkoneliikkeistä. Innohome Liesivahdit ovat myös useimpien sähkötukkujen valikoimissa.

Liesivahtia myyvät esimerkiksi nämä jälleenmyyjät

If Turvakauppa

J&L Help Care

Carlson

Hakonen

Auto-Alarm Finland Oy

 

Suosittelemamme sähköasentajat

Lieden taakse tulevan ohjainyksikön asentaminen tulee tehdä sähköasentajan toimesta. Ohjainyksikkö on se osa, joka kytkee lieden pois päältä vaaratilanteessa. Osa jälleenmyyjistämme tarjoaa valmiita paketteja, jotka sisältävät sekä laitteen että asennuksen. Vaihtoehtoisesti voit katsoa oman alueesi sähköasentajasuosituksen tästä:

Pääkaupunkiseutu

Sähköpartio Oy
09 530 8830
sahkopartio@sahkopartio.fi

Lujacom Oy
Jani Luostarinen
040 515 1085
jani.luostarinen@lujacom.fi

Kanahl Sähkö Oy
Jari Kananen
040 088 7368
kanahl-sahko@kolumbus.fi

Itä-Uudenmaan Asennus ja Huolto Oy
Jarmo Suvanto
044 322 5500
jarmo.suvanto@asennusjahuolto.fi

HLSP Sähkö Oy
Markku Räsänen
044 276 2994
markku@hlspsahko.fi

JTN-Asennus Oy
Juha Nummela
040 048 4558
juha.nummela@pp.inet.fi

Kontu-Sähkö
040 043 3427
kontu-sahko.oy@elisanet.fi

Paratec Oy
Jarkko Hautala
020 779 0915
jarkko.hautala@paratec.fi

ComX Oy
Toni Heikkinen
040 849 8144
toni.heikkinen@comx.fi

Uusikaupunki

Led-House
050 5681779
info@led-talo.fi
led-talo.fi

Tampere, Helsinki, Turku

Hakonen
Hakonen.fi
Puh. 020 160 5000

Turku

Turun Sähköurakointi Oy
040 559 8164
info@tsu.fi

Oulu

Hammarin Sähkö
08 311 5331
www.hammarinsahko.fi

Sähkö-Arktia
08 542 4433
www.sahko-arktia.fi

Vaasa

Vaasan Sähköpalvelu Oy
010 387 5500
turva@vaasansahkopalvelu.fi

Riihimäki

Launossähkö Oy
019 762 525
info@launossahko.fi

Lappeenranta

Saimaan Asennus Oy
044 339 8644
info@saimaanasennus.fi

Loviisa

Liljendal-El-Sähkö
J.R Nygård
040 502 8032
robert.nygard@liljendal-el.inet.fi
http://www.liljendal-el.fi/